To, że Bitcoin staje się teraz opcją numer 1 dla graczy w kasynach online, jest oczywiste nawet dla tych, którzy patrzą z zewnątrz. Ale aby wiedzieć, jak dotarliśmy tam, gdzie jesteśmy, musimy zagłębić się w naturę obu kryptocur walut jako zjawiska i jak działają operatorzy gier hazardowych.

Istnieją cztery główne powody, dla których zarówno gracze, jak i platformy akceptują Bitcoin an-masse i dodają do wzrostu tej opcji płatności:

  1. Globalny dostęp
  2. Ubezpieczona anonimowość
  3. Eksternalizacja ryzyka
  4. Nieistotna niestabilność

I o ile pierwsze dwa punkty są oczywiste dla każdego, kto wie, jak działa krypto, o tyle ostatnie dwa są nieco bardziej niejasne. Niestabilność i eksternalizacja strat nie jest czymś, o czym ludzie myślą świadomie na co dzień, ale czymś, co prowadzi do wykorzystania każdego rodzaju pieniędzy.

W końcu operatorzy i gracze znajdują środek, ponieważ dla „domu online“ nie ma znaczenia, ile zyskają dzięki kryptografii, o ile tylko dostaną graczy. A dla gracza, może to być dobry sposób na wykorzystanie nieopodatkowanych i niejasnych funduszy, które nie mogą być wykorzystane gdzie indziej.

Zalety hazardu z kryptokurrency

Istnieją korzyści zarówno dla graczy, jak i operatorów, jeśli chodzi o hazard z kryptonimem w stosunku do zwykłych pieniędzy. Globalna akceptacja i dostęp do gry sprawiają, że wszystko idzie dużo sprawniej i jest to świetny sposób na wygranie zarówno przy stole pokerowym, jak i przy wymianie walut.

Ta przewaga jest powodem, dla którego wszystkie najlepsze kasyna w Australii akceptują Bitcoin. A Australia nie jest pod tym względem samotnym przykładem.

A Bitcoin jest tylko największą i najbardziej znaną opcją, z której ludzie tutaj korzystają. Takie zalety mogą być stosowane do każdego wysokiej jakości krypto, które jest na rynku dzisiaj.

Przede wszystkim, istnieje dostęp i anonimowość. Dla kogoś, kto mieszka w USA, a zwłaszcza w UE, może to nie zabrzmieć aż tak znacząco. Ale dla krajów, w których hazard i połączenia międzynarodowe są niezgodne z prawem lub są postrzegane z lekceważeniem, może to być jedyny sposób na grę.

Ponadto, Bitcoin to świetny sposób na utrzymanie nieopodatkowanych dochodów do czasu, gdy będą one potrzebne. Ponieważ nikt nie wie, że to ty trzymasz pieniądze, nie ma żadnej jurysdykcji, której podlegasz. Dla cyfrowych nomadów i niektórych rodzajów usług, taka korzyść jest niezbędna.

Wreszcie, jest to korzyść dla operatorów. W przypadku hazardu online nie ma obawy przed przypadkowym szczęściem lub oszukiwaniem, które powoduje duże straty. Operator przynosi korzyści im więcej graczy, a mądry operator zaakceptuje każdy uzasadniony sposób płatności.

Nieistotne wahania dla operatorów

Na początku operatorzy niechętnie przyjmowali Bitcoin z powodu wahań w stosunku do zwykłej waluty fiatów. W rzeczywistości, w ciągu ostatnich dwóch lat wahał się on o ponad 500%.

Ale wraz ze wzrostem liczby graczy chcących korzystać z Bitcoinu, taki problem stał się nieistotny. Operatorzy zdali sobie sprawę, że zawsze będą czerpać korzyści z gry, niezależnie od tego, czego używają.

Pod koniec tego okresu, ich zyski będą istniały. Jeśli Bitcoin jest w dół, będą mniejsze, ale i tak więcej niż nic. A jeśli Bitcoin jest w górze, operator może patrzeć na rekordowe zyski.

Pierwszy, który pojawi się na scenie

Wielu ekspertów i świeckich pyta często, czy jest coś szczególnego w Bitcoin w porównaniu z innymi kryptonimami, co czyni go tak udanym. Odpowiedź jest taka, że nie ma czegoś szczególnego.

Po prostu, Bitcoin był pierwszym dużym graczem z dużymi sponsorami, który pojawił się na rynku. Przez wiele lat, łańcuch został zaadaptowany i większość zagięć, które istniały w pierwszej kolejności zostały usunięte. I, z globalnej akceptacji przyszedł zarówno zaufanie i stabilność. Dla każdego biznesu i każdego rynku, jest to pierwsza rzecz, której należy szukać, a Bitcoin jest jedną z niewielu opcji kryptograficznych, które mają go do tej pory.