Anonimowy inwestor i analityk Parabolic Thies (@KingThies) przewidział wzrost ceny ETH/BTC i wymienia trzy altcoiny, które mogą skorzystać ze spadku BTC
zdjęcie artykułu
Obrazek okładki na stronie stock.adobe.com
Spis treści
Upsurge jest w kartach dla Ethereum (ETH)
Dominacja Bitcoinów (BTC) na rozdrożu
Sezonowy inwestor i analityk, który idzie przez Parabolic Thies (@KingThies) śledził wyniki kryptograficznych behemotów (top altcoins) i dokonał kilku prognoz ich cen wobec Bitcoinów (BTC).

Upsurge jest w kartach dla Ethereum (ETH)

Zgodnie z przewidywaniami zamieszczonymi w tweecie przez Parabolic Thies, cena Ethereum (ETH) przygotowuje się do decydującego upmove przeciwko Bitcoin (BTC). Prognoza ta oparta jest na integralnym wskaźniku Market God zaprojektowanym przez wspomnianego inwestora.

Jak pokazano na jego wykresie 1D, cena ETH/BTC wyjdzie z „Trójkąta Wznoszącego“, który został utworzony w połowie marca. Poziom 0,028 jest kluczowy dla tego wzrostu.

Poziom ten jest bardzo zbliżony do rocznego wyżu ceny ETH/BTC. Tak więc, jeśli uda mu się osiągnąć Immediate Edge poziom powyżej 0,028, będzie to zdecydowanie oznaczać byczą kontrolę nad ceną.

Przypuszcza on również, że Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) i XRP to trzy altcoiny, które przyniosłyby największe korzyści, gdyby Bitcoin (BTC) upadł.

Dominacja Bitcoinów (BTC) na rozdrożu

Wygląda na to, że inny wybitny analityk, Qiao Wang, wcześniej z Messari, nie zgadza się z inwestorem. Widzi on dominację Bitcoina (BTC) rosnącą o ponad 90% podczas trwającej recesji na rynku. Ta maksymalistyczna opinia jest poparta przez anonimowego inwestora TheMoonCarl.

Ponadto, Pan Wang twierdzi, że euforia związana ze zdecentralizowanymi aplikacjami finansowymi spowoduje reorganizację listy kryptograficznych walut z pierwszej dziesiątki według limitu rynkowego. A XRP i Litecoin (LTC) będą pierwszymi, którzy opuszczą premier League, przewiduje Pan Wang.

Ewangelista Blockchain Max Keiser of Russia Today jest kolejnym ekspertem, który jest bardzo sceptycznie nastawiony do wydajności kryptokryptowych bukietów.

 

W swoim ostatnim ekskluzywnym wywiadzie z U.Today podkreślił istotę „przekrętu wyjścia“, który odzwierciedla idee stojące za większością popularnych altówek.

Von admin